
Акумулятор 12 вольтів 20 А·год, гелевий
2 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC 8450
+380 (68) 316-07-03
- +380 (95) 253-33-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 12 вольтів 20 А·год гелевий, необслуговуваний, розміри 180х170х75 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


