Акумулятор призначений для використання як джерела електричної енергії на мототехніці з бортовою мережею 12 В до моменту запуску двигуна. Суцільні корпус і кришка виготовлені з міцного поліпропілену на литтявій машині, що дає змогу переносити механічні та температурні дії без втрати цілісності. Стандартні лінійні розміри визначають його встановлення в штатні місця, як сучасної мотоциклетної техніки, так і мотоциклів, що випускаються раніше. Пластини акумулятора, виготовлені з якісного олива з низьким вмістом сурми, утримують заряд упродовж тривалого часу, не вимагаючи додаткового підзаряджання. Легіювання олив'яних пластин селеном запобігає їх корозії, підвищуючи механічну міцність. Коротке замикання між пластинами запобігає поліетиленовому сепаратору у формі конверта. Конусоподібні олив'яні висновки дають змогу надійно зафіксувати контактні клеми.Габаритні розміри 140х75х140 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | ІЖ |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Джерело |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ІЖ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Електроніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴

